Vexrob Hakkımızda
TEST

HAKKIMIZDA

VEXROB ekibi olarak 2014 yılından itibaren fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinde sürekliliği, hasta takibini ve %100 iyileşmeyi arttırmanın üzerine çalışıyoruz.

Uzmanları platformumuzda hastaları ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda hem hasta tarafında hem de uzman tarafında bir asistan görevi üstleniyoruz. Uzman akademik kadromuzun desteği ile hizmet verdiğimiz sağlık alanının her geçen gün daha kaliteli olması için çalışıyoruz.

BİZ,

TEDAVİNİN HERKESİN AYAĞINA GİDEBİLECEĞİNE İNANIYORUZ

VEXROB olarak doğrudan bir tedavi sunmuyoruz. Ancak fizik tedavide ve rehabilitasyonda alınan tedavinin sürekli olmasını sağlıyoruz. Uzmanların hastalarına özel oluşturdukları egzersiz programlarını, hastaların ev ve ofislerinde kolayca yapabileceği hale getiriyoruz.

HERKESİN YÜKSEK KALİTEDE SAĞLIK HİZMETİNİ HAKETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

Uzmanların işlerini VEXROB ile kolaylaştırıyoruz. Hasta uzman iletişimini güçlendiriyoruz. Uzmanların değerli olan vakitlerini daha verimli kullanarak, daha fazla hastaya hizmet vermesine olanak sağlıyoruz. Hastaların ise kendi tedavi süreçlerine daha hakim olmalarını sağlıyoruz.

FİZİK TEDAVİNİN DAHA ETKİLİ SONUÇLAR DOĞURABİLECEĞİNİ BİLİYORUZ

Hastaların tedavilerine özel oluşturulmuş video egzersizleri izleyerek klinik dışında da motive bir şekilde ev egzersizlerini yapmalarını sağlıyoruz. Bilgilendirmeler ile programı uygulamaya teşvik ediyoruz. Hastanın fizik tedavideki sürekliliğini ve tedavisine olan hakimiyetini arttırarak sonradan doğabilecek tıbbi operasyon ihtimalini azaltıyoruz.

MUHTEŞEM SONUÇLARIN KOLAY ÇÖZÜMLERDEN ÇIKTIĞINA EMİNİZ

Herkesin rahatça anlayıp uygulayabileceği basit çözümlerden yanayız. Bunun için hem uzman tarafına hem de hasta tarafına rahatça kullanabilecekleri bir platform sunuyoruz. VEXROB’un hızlı destek ekibi sayesinde de sorularınıza hemen cevap veriyoruz.