Vexrob Hakkımızda

HAKKIMIZDA

VEXROB ekibi olarak 2014 yılından itibaren fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinde sürekliliği, hasta takibini ve %100 iyileşmeyi arttırmanın üzerine çalışıyoruz.

Uzmanları platformumuzda hastaları ile buluşturuyoruz. Bu kapsamda hem hasta tarafında hem de uzman tarafında bir asistan görevi üstleniyoruz. Uzman akademik kadromuzun desteği ile hizmet verdiğimiz sağlık alanının her geçen gün daha kaliteli olması için çalışıyoruz.

BİZ,

TEDAVİNİN HERKESİN AYAĞINA GİDEBİLECEĞİNE İNANIYORUZ

VEXROB olarak doğrudan bir tedavi sunmuyoruz. Ancak egzersize dayalı tedavilerde, alınan tedavide hastanının sürekliliğini sağlıyoruz. Uzmanların hastalarına özel oluşturdukları egzersiz programlarını, hastaların ev ve ofislerinde kolayca yapabileceği hale getiriyoruz.

HERKESİN YÜKSEK KALİTEDE SAĞLIK HİZMETİNİ HAKETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

Doktor ve fizyoterapistlerin egzersiz programı oluşturma işlerini ile kolaylaştırıyoruz. Hasta ile iletişimi güçlendiriyoruz. Uzmanların değerli olan vakitlerini daha verimli kullanarak, daha fazla hastaya hizmet vermesine olanak sağlıyoruz.

EGZERSİZ YAPMANIN DAHA ETKİLİ SONUÇLAR DOĞURABİLECEĞİNİ BİLİYORUZ

Hastaların tedavilerine özel oluşturulmuş video egzersizleri izleyerek klinik dışında da motive bir şekilde ev egzersizlerini yapmalarını sağlıyoruz. Bilgilendirmeler ile programı uygulamaya teşvik ediyoruz. Hastanın tedavideki sürekliliğini ve tedavisine olan hakimiyetini arttırarak sonradan doğabilecek tıbbi operasyon ihtimalini azaltıyoruz.

MUHTEŞEM SONUÇLARIN KOLAY ÇÖZÜMLERDEN ÇIKTIĞINA EMİNİZ

Herkesin rahatça anlayıp uygulayabileceği basit çözümlerden yanayız. Bunun için hem uzman tarafına hem de hasta tarafına rahatça kullanabilecekleri bir platform sunuyoruz. VEXROB’un hızlı destek ekibi sayesinde de sorularınıza hemen cevap veriyoruz.