Vexrob'un Fizik Tedavi Uzmanları için Kullanım Özellikleri

HEMEN ŞİMDİ KULLANMAYA BAŞLA

BAŞLA

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROGRAMLAR

Egzersiz katalogu ve fotokopi egzersizleri kullanmak yerine hastanın spesifik durumuna özgü bir egzersiz programı oluşturabilirsiniz. Böylece hastaya birçok hususu göz önünde bulundurarak bir tedavi sunmuş oluyorsunuz.

FAYDALI GERİ BİLDİRİM

Artık hastalarınızdan “Yaptım, Fena değildi, Nasıldı anlamadım,” gibi cevaplar yerine daha net bir geri bildirim almanızı sağlıyoruz. Hastaların videoları izleme rutinleri kayıt altında tutup, programı her tamamladığında ise ağrı ve uygulayabilirlik durumlarına göre anında geri bildirim alıyoruz.

HASTA TAKİP

Hastadan aldığımız geri bildirimleri size görsel ve metrikler halinde sunuyoruz. Böylece hızlı ve nitelikli durum değerlendirmesi yapmanızı sağlıyoruz.

TASLAK PROGRAMLAR OLUŞTURMA

VEXROB’da uzmanların belirli tedavilerde çok kullandıkları programları taslak olarak kaydetmelerine olanak sağlıyoruz. Ayrıca Vexrob tarafından sunulan taslak programlar da mevcut.

KLİNİK ve TEKİL UZMAN MODELİ

Sistemimize tekil uzman (fizyoterapist, hekim ve diğer sağlık uzmanı) ya da klinik olarak kaydolmak mümkündür. Klinik modelinde hesabınıza birden fazla uzman ekleyebilirken tekil uzman hesabından sadece bir uzman için hizmet alabilirsiniz.

OPSİYONEL ÖDEME

Vexrob’da ödeme opsiyonel olarak uzman ve hasta tarafından yapılır. Uzman tercihine göre program oluşturulurken “Kendi Hesabımdan” ya da “Hasta Tarafından ” seçeneklerinden biri seçilebilir.