Vexrob'un Fizik Tedavi Uzmanları için Kullanım Özellikleri

HEMEN ŞİMDİ KULLANMAYA BAŞLA

BAŞLA

Hızlı ve Güvenli

Vexrob'da hasta ekleme işlemini ister akıllı telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

Hem Kolay Hem Özel

Kaydeyttiğiniz hastaya özel bir program oluşturmak çok kolay! İster Vexrob'un taslak programlarından yararlanın ister saniyeler içerisinde kendiniz bir egzersiz programı oluşturun.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROGRAMLAR

Egzersiz katalogu ve fotokopi egzersizleri kullanmak yerine, hastanın spesifik durumuna özgü bir egzersiz programı oluşturabilirsiniz. Böylece hastaya birçok hususu göz önünde bulundurarak bir tedavi sunmuş oluyorsunuz.

FAYDALI GERİ BİLDİRİM

Artık hastalarınızdan "Pek işe yaramadı gibi.", "Fena değildi.", "Kağıdımı kaybettim.” gibi cevaplar almak yerine daha net geri bildirimler almanızı sağlıyoruz. Hastaların videoları izleme rutinlerini kayıt altında tutup, programı her tamamladıklarında, ağrı ve uygulayabilirlik durumlarını kendilerinden geri bildirim alıyoruz.

HASTA TAKİP

Hastadan aldığımız geri bildirimleri size grafikleştirerek sunuyoruz. Böylece hızlı ve nitelikli durum değerlendirmesi yapmanızı sağlıyoruz. Buna göre hastanın bir sonraki egzersiz programını planlayabiliyorsunuz.

TASLAK PROGRAMLAR OLUŞTURMA

VEXROB’da uzmanların belirli tedavilerde çok kullandıkları programları taslak olarak kaydetmelerine olanak sağlıyoruz. Bir programı taslak olarak kaydettikten sonra, 10 sn içerisinde bir hastaya program oluşturabilirsiniz. Ayrıca Vexrob tarafından sunulan taslak programları kullanabilir, üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

KLİNİK ve BİREYSEL KULLANIM MODELİ

Sistemimize tekil uzman (doktor, fizyoterapist ve diğer sağlık uzmanı) ya da klinik olarak kaydolmak mümkündür. Klinik modelinde hesabınıza birden fazla uzman ekleyebilirken tekil uzman hesabından sadece bir uzman için hizmet alabilirsiniz.

OPSİYONEL ÖDEME

Vexrob’da ödeme opsiyonel olarak uzman ve hasta tarafından yapılabilir. Uzman tercihine göre program oluşturulurken, “Kendi hesabımdan ödemek istiyorum.” ya da “Ödemeyi hasta yapsın.” seçeneklerinden birini seçebilir.